TCK

Mam kulturę. Tarnów 2021

Po raz kolejny TCK rusza z akcją MAM KULTURĘ. TARNÓW 2021.
W roku ubiegłym roku była to wersja pilotażowa - teraz chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa do udziału w niej i zrozumienia.

Od początku pandemii Covid19 instytucje kultury podlegają ciągłym obostrzeniom przeżywając prawdziwy kryzys. Dla nas ten kryzys oznacza nie tylko spadek sprzedaży - a tym samym niższy budżet na realizacje artystycznych projektów, ale i spadek wzajemnych relacji pomiędzy artystą i odbiorcą.
Zależy nam na świadomym udziale w kulturze! Zależy nam na budowaniu naszych propozycji artystycznych przy akceptacji wszystkich zainteresowanych. Partycypacja to także współfinansowanie, wspomaganie organizatorów symboliczną choćby kwotą wstępu na planowane wydarzenia. Tak będzie wyglądało w tym roku lato w Amfiteatrze. Większość wydarzeń organizowanych przez nas będzie odpłatna. Symboliczne kwoty wstępu na koncerty i spotkania umożliwią nam wypełnienie kalendarza imprez jeszcze bardziej! Zanim skończy się letni czas.

Symbolem partycypacji jest silikonowa opaska w kolorach; białym, żółtym, popielatym, granatowym i czarnym - opatrzona hasłem MAM KULTURĘ i miejscem powiązanym z datą: TARNÓW 2021 .

To nie tylko dodatek do zakupionego biletu. To wizualny wyraz wsparcia dla tego co chyba najcenniejsze w Tarnowie. Chcielibyśmy aby każdy, komu zależy na ciekawym życiu kulturalnym w mieście ze zrozumieniem odniósł się do naszej akcji.

Dzięki Wam wspólnie będziemy cieszyć się najlepszą z możliwych muzyką i słowem!