Kabaret

Kabaret Hrabi "Tak, że o." - BILETÓW BRAK

Kino Marzenie (Tarnów, ul. Staszica 4) , 6.09.2014 r., g. 20.00  I  bilety: wyprzedane (aktualizacja 21.08.14)

Jeden z najdoskonalszych i najbardziej cenionych współczesnych kabaretów. Zielonogórsko-warszawski kabaret powstał w 2002 roku i ma na koncie kilka udanych programów, które zakończyły się nagraniami DVD. Członkowie kabaretu są ze sceną kabaretową związani od lat, wcześniej cześć z nich występowała np. w Kabarecie Potem czy Kabarecie HiFi.
Mimo iż nie są częstymi bywalcami telewizyjnych programów kabaretowych, sale podczas ich występów zawsze pękają w szwach. Utrzymują od lat bardzo wysoki poziom prezentowanego humoru, który szybko przypada do gustu każdemu, bez względu na wiek czy poglądy. Pośród innych kabaretów wstawiani są jako wzór kabaretu idealnego.

Podczas swojego wystepu Hrabi zaprezentują najnowszy program "Tak, że o.". Krótko o programie:
"Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o" będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń... potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń" wystarczy tylko kobieta. Tak, że o."

Na występ kabaretu Hrabi zapraszamy 6 września 2014 r.  do kina Marzenie o godz. 20:00.
Bilety w przedsprzedaży 40 zł, w dniu koncertu 50 zł.
Przedsprzedaż uruchomiona zostanie on-line oraz w kasie kina Marzenie od 6 sierpnia 2014 r. od godziny 15:00.

 

hrabi_czerwona13_700

Fot. Kamila Markiewicz-Lubańska

Hrabi w internecie