Kabaret

Wieczór Komedii Improwizowanej z Grupą Ad Hoc

Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5) 21 czerwca 2013 r. godz. 20.00  I   bilety: 20 zł

Grupa AD HOC powstała w 2008 roku z inicjatywy Kabaretu PUK, który skrzyknął kilkoro znajomych kabareciarzy i zaraził ich pomysłem na wspólne improwizowanie.  Od tamtej pory konsekwentnie  i z nieustającym zapałem niosą kaganek improwizacji  przez polskie sceny  kabaretowe. Organizowane przez nich Wieczory Komedii Improwizowanej to mieszanka improwizowanych scenek, gier, etiud, wierszy i piosenek, które powstają na bieżąco, w oparciu o określone wcześniej zasady i przy dużym udziale publiczności.

Ich występy nie mogą się obyć bez aktywnie współdziałającej widowni, której bez oporów oddają prawo do decydowania o tym co, gdzie, z kim, dlaczego i pod jakim tytułem ma się dziać na scenie. Im większa wyobraźnia widza, tym większe wyzwanie dla nich i ciekawszy efekt.

Żaden kabareciarz  nie tworzył jeszcze wiersza do wymyślonego przez Ciebie tytułu ani nie odgrywał na scenie dnia z Twojego życia? Chciałbyś zobaczyć etiudę w mrowisku albo skecz po chińsku? A może chcesz, by ktoś wymyślił na poczekaniu  piosenkę o  Twojej cioci z Andrychowa? Przyjdź na występ AD HOC, a Twoje życzenia mogą się spełnić!
Na Wieczór Komedii Improwizowanej z Grupą AD HOC zapraszamy do PIwnic TCK 21 czerwca o godz. 20:00. Bilety: 20 zł.


Zaletami takich występów są:
-niepowtarzalność - widz ma świadomość unikalności występu- nie jest możliwe powtórzenie go po raz drugi;
-energetyczność - improwizacja jest bardzo żywą dziedziną kabaretową, zarówno dla kabareciarzy jak i widzów;
-interaktywność - widownia podając sugestie decyduje na jaki temat ma być scena, kto ma w niej wystąpić etc.

Strona www:
www.adhoc.art.pl
www.facebook.com/grupa.adhoc

ad_hoc_5_fot._klaudyna_schubert_1024

Fot.: Klaudyna Schubert